Ехінацея для дітей з апельсиновим смаком (Echinacea), ChildLife

Ехінацея для дітей з апельсиновим смаком (Echinacea), ChildLife

Ехінацея для дітей з апельсиновим смаком (Echinacea), ChildLife ##от компании## Интернет-магазин Кo-Di - ##фото## 1
310 ₴
В наличии

Обратите внимание!

Самолечение вредит вашему здоровью. Перед покупкой препарата проконсультируйтесь с врачом.

Инструкция (описание препарата), размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Только врач может принять решение о назначении препарата, а также определить дозы и способы его применения.

Внешний вид товара может отличаться от его изображения.

Компания «Интернет-магазин Кo-Di» не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте.

Описание

Ехінацея для дітей з апельсиновим смаком

Ехінацея ChildLife виготовлена спеціально для немовлят і дітей - не містить спирту, вирощена в органічних умовах і ароматизована натуральним ефірним маслом солодкого апельсина. Ехінацея містить ефірну олію, багата антиоксидантами і органічними кислотами, включає вітаміни A, C і E. Крім вітамінів, в листі, квітах і коренях ехінацеї міститься залізо, кальцій, селен і кремній. Такий вітамінно-мінеральний склад ехінацеї пурпурової діє на організм як протизапальний, протиалергічний, протимікробну речовину. Препарати з ехінацеї допомагають процесу кровотворення, формування кісток, зубів, нігтів і волосся. Приймаючи цей препарат, ви поліпшите імунну систему, прискорите одужання під час респіраторних і вірусних захворювань.

Склад продукту:

Ехінацея, деіонізірованная вода, гліцерин, фруктоза і натуральні масла апельсина. Сhildlife використовує тільки високоякісні інгредієнти. Без глютену, без казеїну, без вмісту спирту.

Не містить: молоко, яйця, сою, пшеницю, дріжджі, кукурудзу, арахіс, горіхи, рибу або молюски, штучних барвників, ароматизаторів і підсолоджувачів.

Рекомендації щодо застосування:

Немовлятам від 6 місяців до 1 року - по 5 крапель 4 рази на день. 
Дітям 1-12 років - по 10 крапель 4 рази на день. 
Перед вживанням добре збовтати. Зберігати в сухому, прохолодному місці. Давайте крапельки або змішайте з улюбленим напоєм дитини.

попередження:

Тримати в недоступному для дітей місці. З контролем випадкового відкриття: не приймати, якщо зовнішня пломба зламана або відсутній.

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Код товара
88485812
Производитель
Childlife
Страна производства
США
Форма выпуска
Жидкость
Количество в упаковке
1 шт.
Объем(мл)
29,6