+380 (67) 90... показать
Смачне і здорове схуднення. 100% результат. Программа харчування. нутрициология-дієтологія-терапія.
Смачне і здорове схуднення. 100% результат.Программа харчування. нутрициология-дієтологія-терапія. ##от компании## Интернет-магазин Кo-Di - ##фото## 1

Смачне і здорове схуднення. 100% результат. Программа харчування. нутрициология-дієтологія-терапія.

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
550 ₴

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата курьеру по г. Николаев (Наличными)
Оплата при самовывозе по г. Николаев (Наличными)
Контактная информация
Телефоны
+380 (67) 90... показать
Адрес
Украина, Николаевская обл., Николаев, Корабельный район

Описание

💠Вартість програми 450 грн. Працюю з кожним клієнтом особисто, без груп! Програму харчування, ви отримуєте після оплати і заповнення анкети, яку я вам висилаю (зріст, вага, обсяги та інше)! Складання програми займає 7 повних діб! 
💠У програму входить докладний меню на кожен день, в якому чітко вказано, що і скільки потрібно їсти! Вам не потрібно ламати голову і нічого рахувати! 
💠Меню засноване на правильному, 5/6 разовому, нутріціологіческом, здорове харчування. Схуднення йде, за рахунок ідеального поєднання продуктів між собою, а також правил їх споживання! 
Ніяких голодовок !!! Ніяких добавок !! Ніяких порошків !!! Ніяких БАДів !!!
💠Все спілкування відбувається в режимі онлайн (viber), а також звіти та питання! Ви задаєте питання, просіть про допомогу, коли вам це буде потрібно, відповідаю особисто кожному протягом дня (будні) в порядку черги! 
💠Також, в програму входять домашні тренування (за бажанням), правила програми і кілька жіночих секретів! У процесі схуднення, якщо вага буде довго вставати, будемо коригувати програму орієнтуючись на даний випадок). 
💠Програма з докладним меню, розписана на 4 тижні, в неї входить все те, що допомагає активно худнути! 
💠Система харчування - це моя особиста розробка, яка не має аналогів, існуюча вже 7 років! ☝
💠Всі продукти прості і не дорогі, купити можна в будь-якому магазині або на ринку!Страви легкі, не потребують довгих і часових готовок!
💠Гарантія результату, за умови повного дотримання програми - 100% !!! 
--------------- 
♻По закінченню першого місяця, якщо ви хочете, продовжити худнути, то ви виходите на друге коло за ЦИМ ЖЕ програмі з 1 тижня ПО КОЛУ, оплачуєте тільки подальший супровід (250 грн - 1 місяць), або продовжуєте худнути далі самостійно, до результату! 
По закінченню схуднення, я навчаю, як тримати вагу назавжди в одній точці - безкоштовно! 
--------------- 
Програми різняться на 12 вагових груп, під кожну групу своя програма! Коригуються під алергени, Непереносимості! Але, програма не підлаштовується під образ життя, є правила, які потрібно соблюдать- для ідеального результату !!