Цифровий терморегулятор XK-W2001

Цифровий терморегулятор XK-W2001 ##от компании## Интернет-магазин Кo-Di - ##фото## 1
653 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Самовывоз Бесплатно
Подробнее о доставке

Оплата

Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата при самовывозе по г. Николаев (Наличными)
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Цифровий терморегулятор XK-W2001

Цифровий 2-х пороговий терморегулятор XK-W2001 призначений для підтримки необхідної температури повітря в інкубаторах, теплицях, тераріумах, в системах опалення, для управління температурою теплих підлог, басейнів, морозильних камер, системи для НЕ замерзання водозливними пристроями та т.д.

Терморегулятор управляється мікроконтролером, який аналізує виміряну цифровим датчиком температуру, порівнює її із заданим значенням, враховує заданий режим роботи, і на підставі цих даних включає і відключає навантаження. Комутація здійснюється електромагнітним реле.

особливості:

- міні контролер температури з гніздом 
- зрозумілий цифровий дисплей для кращої читання 
- діапазон виміру температури 
- пряма вихідна потужність 
- чотири режими роботи 
- управління реле потужності для зовнішнього управління 
- зберігає настройки після падіння напруги харчування 
- може бути використаний для побутових і професійних інкубаторів, брудери , морозильних камер, резервуарів для води, холодильника

параметри:

 • модель: xk-w2001
 • потужність: 1500 Вт
 • кількісний вихід: макс. 10A
 • вхідна напруга: 110-220 В
 • діапазон виміру температури: -50 ~ 110 ℃
 • діапазон регулювання температури: -50 ~ 110 ℃
 • точність вимірювання: ± 0.2c
 • точність температури: ± 0.1C
 • вхід для вимірювання: NTC10K L = 1 м водонепроникний зонд
 • довжина кабелю датчика температури: 100 см
 • розміри: 120 х 60 х 31 мм

Техніка безпеки:

Забороняється експлуатація з пошкодженою ізоляцією і дротом термодатчика. Чи не занурювати термодатчик в воду, т. К. Він не герметичний. Монтаж, завантаження і вивантаження інкубатора виробляти при відключеному від мережі терморегулятор. Чи не розбирати і не ремонтувати терморегулятора в підключеному стані.

Інструкція з експлуатації:

Початкова температура установки P0: натисніть кнопку SET, щоб увійти у внутрішній меню.Дисплей за замовчуванням - P0. Знову натисніть кнопку SET, щоб встановити бажану початкову температуру кнопками ↑ і ↓.

P1 установка стоп-температури: натисніть кнопку налаштування, щоб увійти у внутрішній меню, цифровий дисплей - P0, перейдіть на P1 за допомогою кнопок ↑ і ↓, знову натисніть кнопку настройки і встановіть необхідну температуру зупинки кнопками ↑ і ↓.

P2 настройка калібрувальної температури: таким же чином введіть внутрішнє меню, перейдіть на P2 за допомогою кнопок ↑ і ↓, потім натисніть кнопку слабкою настройки. Встановіть необхідну температуру калібрування кнопками ↑ і ↓.

P3 установка часу затримки пуску: точно так же увійдіть у внутрішнє меню, перейдіть на P3, натискаючи кнопки ↑ і ↓, знову натисніть кнопку настройки і встановіть необхідний час затримки (в хвилинах) кнопками ↑ і ↓.

УВАГА! При недостатній потужності нагрівального елементу, задана температура може бути не досягнута, а при надлишкової потужності нагрівача температура може перевищувати задане значення, тому що потужний нагрівальний елемент виділяє тепло і після відключення електроживлення. Вибирайте потужність нагрівального елемент відповідно до обсягу інкубатора.

Характеристики

Код товара
06021900
Длина
120
Ширина
31
Высота
60
Состояние
Новое
Дисплей
True
Напряжение сети
110-220В
Вид терморегулятора
Цифровой
Минимальная температура регулирования
-50 град.
Максимальная температура регулирования
110 град.
Тип монтажа терморегулятора
Накладной