Bluetooth модуль HC-05 Arduino на платі-адаптері
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Bluetooth модуль HC-05 Arduino на платі-адаптері
Модуль Bluetooth HC-05 дозволяє налагодити двосторонню радіозв'язок по протоколу bluetooth при управлінні різними об'єктами. Модуль встановлений в прилад з мікроконтролером або без, пов'язує його, використовуючи радіозв'язок по протоколу bluetooth з персональним комп'ютером або андроїдом.
Параметри:
- чутливість: -80 дБ
- діапазон частот радіозв'язку: 2.4 – 2.48 ГГц
- потужність передачі: 0.25 – 2.5 мВт
- потужність передавача: +4 дБм
- напруга живлення: 3.3 ~ 6
- споживаний струм: 50 мА
- швидкість передачі в асинхронному режимі: 2.1 Mbps(Max)/160 kbps
- швидкість передачі в синхронному режимі: 1Mbps/1Mbps
- радіус дії: до 10 метрів
- інтерфейс: послідовний порт
- режими: master slave
- робоча температура: -25 до 75 °C
- розміри: 28 x 15 x 2.35 мм
Плата модуля має 6 висновків:
- EN: вимикання модуля. При подачі логічної одиниці на даний висновок модуль вимикається
- VCC: харчування модуля напругою 3,3 В
- GND: «земля»
- TXD: висновок, який приймає дані (UART)
- RXD: контакт для відправки даних (UART)
- STATE: індикатор стану. В процесі встановлення зв'язку модуля світлодіод блимає, а при встановленій зв'язку індикатор горить
Управляти модулем можна за допомогою AT-команд. АТ-команди - це набір інструкцій, при отриманні яких модуль виконує певні дії. Режим AT-команд підключається до микроконтроллерному пристрою за допомогою виводу мікросхеми KEY. На платі немає окремого висновку KEY, тому підключити його можна за допомогою дроту, підпаяти його до ніжці мікросхеми, яка відповідає за цей висновок. Подавати живлення на модуль можна як від зовнішнього джерела живлення, так і від платформи Arduino.Управляти модулем можна за допомогою AT-команд. АТ-команди - це набір інструкцій, при отриманні яких модуль виконує певні дії. Режим AT-команд підключається до микроконтроллерному пристрою за допомогою виводу мікросхеми KEY. На платі немає окремого висновку KEY, тому підключити його можна за допомогою дроту, підпаяти його до ніжці мікросхеми, яка відповідає за цей висновок. Подавати живлення на модуль можна як від зовнішнього джерела живлення, так і від платформи Arduino.